Ubytování v sport areálu Klíny a jeho blízkosti

Dvojlůžkové pokoje přímo u sjezdovky s krásným výhledem.

Rodinný hotel Emeran nabízí ubytování ve 22 dvoulůžkových pokojích a 1 jednolůžkovém bezbariérovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, TV+SAT a Wi-Fi. Horské ubytování, čerstvý vzduch, krásná příroda a čas na sportovní aktivity, které přes rok nemáte šanci stihnout.. Odpočiňte si na dovolené v Krušných horách.

Kompletně vybavené pokoje s vlastním soc. zařízením.

Zavzpomínejte s partou přátel na čas strávený na horách... Nebo vás čeká rodinná dovolená a není pro vás priorita ubytování v hotelu? Pak právě Chata Emeran II je vhodným a cenově dostupným ubytováním na horách, které stojí za vyzkoušení. Chata Emeran II je součástí Sport areál Klíny v Krušných horách.

Pronájem celé chaty pro 6 - 8 osob přímo u sjezdovky.

Jste skupinka přátel nebo větší rodina? Hledáte ubytování v soukromí? Co takhle útulnou chatu přímo na sjezdovce? Zkuste naši dvoupodlažní Lyžařskou chatu, která je součástí Sport areálu Klíny v Krušných horách.

Nechte se okouzlit dobovou atmosférou přelomu 19. a 20. století. Znáte Klíny v Krušných horách? Zveme vás do našeho penzionu Stará škola. 

Telefon: +420 736 135 695

Restaurace / občerstvení v sport areálu Klíny a jeho blízkosti

Hotelová restaurace s převážně českou kuchyní, Wi-Fi, nekuřácká.

Spojte příjemné s užitečným! Po sportovních aktivitách doplňte energii v hotelové restauraci Emeran... Vybírejte z hotových jídel v poledním menu nebo třeba minutek. Domácí kuchyně a čerstvé potraviny jsou základ, a my to víme! U nás si také pochutnáte na znamenitých dezertech a kávě s profesionální obsluhou.

Kávička či skvělý drink? K tomu nádherný výhled a venkovní terasa.

Nemusíte být nutně v Alpách, abyste zažili tu správnou horskou atmosféru. Italské bombardino, jablečný štrůdl, horká čokoláda a výhled na krásnou krajinu... Ba ne, to neni letní či zimní dovolená v Rakousku nebo Itálii! Zastavte se na Klínech v rodinném středisku v Krušných horách. Après ski Mammut bar najdete u horní stanice lanovky.

Restaurace s pravou českou kuchyní.

Telefon: +420 736 135 695